Souvenir


ببین امروز چه حالی دادم بتونااااا … قرار بود از حالا به بعد تنها آخر هفته ها بیام ولی از اون جایی که من امروز قراره به دنیا بیام واسه همین اومدم دوباره بنویسم و به دنیا اومدنم رو به خودم و همتون تبریک بگم !!!!!!!

خب تابلو شد دیگه من روز 26 از ماه ِ چهارم سال 1991 میلادی یا به عبارتی روز ششم از ماه ِ دوم سال 1370 شمسی به دنیا اومدم و الانم که 18 سال از زندگیم می گذره دارم با شما حرف می زنم. خب این 18 سال واقعن سالای خیلی خوبی بودن̨ خیلی خیلی خوب. تا اون جاییکه من خودم یادمه از حدود 2 یا 3 سالگی که واسه خودم و اطرافیانم خوب بوده و پیش از اونم که دیگه یادم نیست واسه اطرافیانم. اردیبهشت یا April ماهی که من توش به دنیا اومدم ماه ِ مورد علاقه ی من هستش و من همیشه به این قضیه افتخار می کنم. شاید الان می گید اووووووووووووه تو واقعن متولد 70 –یی ؟؟؟؟!! هه هه̨ آره خب همیشه هر وقت یکی که از من بزرگت تره اینو می شنوه اولش کلی می خنده بعدش می گه چه قدر تو کوچولویی بعدشم لپمو می کشه و می گه تفل ل ل ل ل د د د ت ت ت موووو ب اااا رک.

خب  بهتره بدونید که تا حالا هیچ کی غیر از دو تا از دوستام که اونا هم از بقیه بیشتر بم نزدیکن بهم تولدمو تبریک نگفته یا بهتره بگم اصلن یادش نیست که بخاد تبریک بگه حتا مام & د َد و برادران گرامی. نمی دونم شاید تا آخر شب یادشون بیاد ولی من کسی خودش بهم چیزی نگه منم دیگه چیزی نمی گم̨ به دل نمی گیرم و سریع فراموش می کنم البته من کلن این جوریم که همیشه همه چیزو سریع فراموش می کنم ولی خود ِ من تاریخ تولدا برام مهمه و همیشه سعی می کنم وقتی روز تولد یکی از دوستام یا اعضای خانوادم می رسه اگه امکانش باشه بریم بریم و واقعن تلاش می کنم که اون روز رو به یکی از بهترین روزای زندگیش تبدیل کنم. می دونید چیه ؟ من همیشه می گم روز تولد آدما مهم ترین روز توی زندگیشون هست و شک ندارم که اگر به این روز ایمان داشته باشی و از ته ِ دل دوسش داشته باشی می تونی آدم شاد و پیروزی باشی در زندگیت و به جاهایی که می خای برسی.

من عاشق اردیبهشتم و به گمونم اگر این ماه̨ ماه ِ من نبود̨ من الان چاریوت نبودم. به تالع بینی و این حرفا اعتقاد ندارم ولی خب می گم که اگر در تالع بینی فردی نکاتی خوبی نوشته شده باشه که حتا واقعن در ویژگی های رفتاری وزندگی اون آدم وجود نداره ولی اون آدم بهشون ایمان داشته باشه̨ 100% اون ویژگی درش پدیدار خاهند شد. خب من هم به خیلی از ویژگی هایی که واسه اردیبهشتیا می گن واقعن ایمان دارم و شک ندارم که من هم دارای این ویژگی ها هستم و اطرافیانم که با من بیشتر در ارتباط هستن همیشه می گن که اووووه تو یه اردیبهشتیه به تمام معنایی.

امروز روز دلپذیری ِ و من احساس می کنم این سالی که گذشت و من یک سال بزرگ تر شدم و یک سال به اهدافم نزدیک تر شدم و به اندازه ی یک سال دوستان جدید پیدا کردم و به اندازه ی یک سال چیزای بیشتری دیدم و شنیدم̨ مهم ترین و با ارزش ترین و سازنده ترین سالی بوده که تا حالا در زندگیم داشتم و اهدافم روشن تر شدن و افکارم بیشتر شکل گرفتن و با ثبات تر شدن و من بیشتر خودمو شناختم.

یادم میاد حدودن دو سال پیش اولین باری بود که من به این فکر افتادم که من شاید یه لز باشم و گرایشات این مدلی رو در خودم احساس کردم ولی خب چندان برام مهم نبود و هر چند دو ماهی ذهنمو مشغول کرد ولی سریع از یادش بردم و سال پیش هم دوباره همین موقع ها بود که واسه نخستین بار به صورت اتفاقی با مجله ی سکاف آشنا شدم و پس از خوندن چند تا شماره بیشتر جذب شدم که در باره ی خودم بیشتر بدونم و بعد به تدریج با مجله های دیگه مثل ماها و چراغ و پس از این مجله ها هم کم کم با وبلاگ های دگرباشان آشنا شدم که نخستین وبلاگ مال کسری جان ِ بختیاری (!) بود و دومی هم مال رضا جان ِ پسر (!) و خب کلی هم خر کیف شدم (!!) و کم کم با وبلاگ های دیگه و بعدشم با آرشام جان ِ پارسی (!) و این اواخر هم با رادیو رها که کلی در شکل گیری افکارم و منظم کردشون تاثیر داشت. امسال خیلی سال خوبی بود واسه من و یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم کتاب (تونی رابینز) Tony Robbins بود با نام موفقیت نا محدود در 20 روز. هر چند اولش به نظر دشوار می اومد آغاز کردنش ولی همون روز نخست رو که خوندم باقی ِ روزا با چنان ولعی می شستم پاش که کاملن از دنیای پیرامون دور می شدم و هر روز هم به دقت تمام برنامه هارو انجام می دادم و خب به نظرم یکی از نقاط بسیار حساس و سر نوشت ساز من در زندگیم خوندن همین کتاب بود که خیلی بم کمک کرد به ویژه اینکه من در دورانی این کتابو خوندم که تحت فشار روحی بودم به خاطر تغییر رشتم. هم از سوی دوستان و هم خانوادم (البته به غیر از برادر هام) و هم از سوی مدرسه و اقوام و فامیل و خلاصه زمین و زمون !! ولی این کتاب ولی 100% آشنایی با دنیای دگر باشان خیلی در نظم بخشیدن به زندگیم کمک کردن.

من در این یک سالی که گذشت خیلی بیشتر از پیش با دنیای هنر حرفه ای آشنا شدم و گرایشات خودمو رو در زمینه فیلم و موزیک بهتر کشف کردم و البته عکاسی. یکی از بهترین استادایی که داشتم فردی بود که امسال باش آشنا شدم و اون هم واقعن در شکل گیری شخصیتم تاثیر زیادی داشت.

هر چی فکر می کنم می بینم که واقعن هیچ نقطه ی تاریکی در زندگی این یک سالم وجود نداشت. تنها چیزی که خیلی ناراحتم کرد (البته تنها در همون بازه ی زمانی) این بود که امسال چند تا موقعیت خیلی تووووپ داشتم واسه اینکه با برو بچز نجوم بریم یه سفر کوچولو واسه رصد ولی خب من به خاطر درس و این حرفا نتونستم باشون برم و اینکه محبور شدم از گروه نجومی- فضایی که توش فعالیت می کردم خارج شم̨ بازم به خاطر درس و این حرفا. که البته الان که فکرشو می کنم می بینم واقعن بهتر شد که اومدم بیرون (بنا بر دلایلی !!).

این یک سالی که گذشت من بیشتر فهمیدم که هیچ علاقه ای به عشق و عاشقی و ازدواج و این ص(ح)بتا ندارم̨ حالا با هر کسی و با هر جنسیتی و این خیلی در روابطم تاثیر داشت و نوع دیدم به دوستام. البته نا گفته نماند که به قول هملت جان این حرفا هم کلن واسه من هنوز زوده !!!

خب اگه بخام از این یک سالی که گذشت بازم بگم̨ حرف مرف خیلی زیاده ولی به هر حال واس فکر تحمل شما رو هم بکنم دیگه.

امید وارم امسال هم سال خیلی خوبی باشه و من بتونم بازم به اهدافم نزدیک تر بشم و دوستای خوبی پیدا کنم و دوستای خوب گذشتم رو نگه دارم و البته بتونم کنکور قبول شم و رشته مورد علاقم رو که نمایش هستش در تهران بخونم و در پایان هم بگم که یکی از هنر پیش های محبوب من یعنی (آل پاچینو)Al Pacino متولد 25/4/1932 هست و در واقع می شه یک روز پیش از روز تولد من یعنی همین دیروز و من از این بابت خیلی خوشحال شدم و تولدشو بش تبریک می گم و امید وارم سال خیلی خیلی خیلی خوب و پر ثمری داشته باشه … ماچ ماچ !!

Al Pacino

Al Pacino

دکلمه ای که این بار آماده کردم :  شرمنده لینک دکلمه پاک شده !! حتا برای شما دوست عزیز -10/23/2009

ترانه : چاریوت

موسیقی : موسیقی متن فیلم La Califfa (Lady Caliph) کارگردان : Alberto Bevilacqua

آهنگساز : Ennio Morricone

راستی خوشحال می شیم اگر نظر بدین در باره ی متن ترانش (احساس می کنم شعر بیشتر هماهنگ باشه̨ باش ولی دیگه دیگه ) البته کلن خوشحال می شیم اگر نظر بدین در باره متن این چند تا دکلمه این که تا حالا گذاشتم و انتخاب نوع موسیقی و هما هنگیش با متن. چون دوست دارم نوع دیدتون رو در باره ی جمله ها̨ واژه ها و نت ها بیشتر بدونم.

002

Advertisements

~ توسط Chariot در آوریل 26, 2009.

20 پاسخ to “Souvenir”

 1. فکر کنم بهت گفتم منم اردیبهشتی هستم نه؟اردیبهشت به نظر من بهترین ماه بهار هست چون در شهر ما (مخصوصا امسال که بارون زیادی اومده) همه جا سبز هست و پر از گل.هوا هم نه سرد هست و نه گرم و بسیار خوب.بهترین فصل برای عـ ـاشق شدن (خوشبختانه و یا بدبختانه من کسی تو زندگیم نیست).تولدت رو بهت تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از شادی رو آغاز کنی.

  • واااااااااااااااااااااااااااااااااااای جدن می گی ؟؟؟
   نه نگفته بودی … خب پس تا آخر این ماه باید منتظر تولد یه نفر دیگه هم باشیم … دنیا جای خوبیه … حتمن ازش خوشت میاد !! :D:D

 2. […] لینک به منبع […]

 3. به به نمایش…فقط نمایش شیراز نزن…تهران بزن

 4. تولدت مبارک کوچولو…. ولی بهترین خصوصیات رو متولدین دی یا ژانویه دارن!
  خوشحالم سال خوبی داشتی.. امسال بهتر خواهد بود.
  آل… عاشقشم.. تولدش مبارک.
  و اما آهنگ.. من از موسیقی و شعر فقط حسی که بهم میدن رو میشناسم.. زیبا بود.. حس تاتر داشت.. آهنگ عالی بود و با دکلمه هماهنگی خوبی داشت… منو یاد سنگفرش خیابانهای اروپا.. تالارهای تاتر.. تاریکی ولی نه سیاهی.. و خیلی چیزای دیگه انداخت. خوشم اومد.مرسی
  .

 5. تابلو شد که باید متولد دی باشی !!!!!
  ممنون … خاهش میشه

 6. اقا من دوست تین اجر می خام چی کار کنم؟

 7. تولدت مبارک هم ماهی عزیزم
  عاشق آل پاچینو هستم الان که عکسش رو دیدم یه ای جان اساسی تو دلم گفتم و هنوزم ته دلم داره قند آب می شه

  • وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای دیگه من دارم سکته می کنم … با با تو رو خدا بی خیال شین … خیر سرم من 2 ماه دیگه کنکور دارما !! اولش که حامد بعدشم که تو … دیگه دارم از ذوق سکته می کنم. بزار دسته کم کنکورو بدم که راحت شم
   ای با با

 8. به به
  تولدت مبارک دختر !
  ایشالا که صد سال زنده باشی
  امیدوارم کنکورت را خوب بدهی بیایی همین ور دل خودمان دانشگاه !

 9. are baba…kheire saremun inja theater kar mikonim masalan

 10. هر چند یه خورده دیر شده اما تولدت مبارک… خیلی هم مبارک باشه… برات شادی و آرامش ارزو دارم

 11. هاهاهاهاهاههاهاا
  چه قدر تو کوچولویی
  بعدشم لپتو می کشم و می گم: تفل ل ل ل ل د د د ت ت ت موووو ب اااا رک.

  البته یه کم دیره اما دیر بهتر از هیچ وقته (به نظر خودم البته!)
  خوش ب حالت که این یه سال گذشته ت هیچ نکته تاریکی نداشته. امیدوارم تا 150 سال آینده هم چراغای سالت روشن بمونن!

  • ممنون. منم امید وارم ولی فکر نکنم با این اوضاع در حال حاظرم که بعیده !!!
   ولی امید وارام چراغای تو روشن بمونن !

 12. در اعتراض به سانسور در نمايشگاه بين المللي تهران
  از نمايشگاه کتاب آنلاين ما ديدن نماييد

  http://www.ketabkhane88.blogfa.com

  کتابخانه دگرباش

 13. ای بابا من که دیگه چراغی واسم نمونده که حالا بخواد روشنم باشه!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: